תנור בישול ENFASI all black

שיק איטלקי: שחור, מודרני ומתוחכם

תחכום במיטבו חושף את סדרת תנורי הבישול ENFASI- ALL BLACK  בה אין כפתור או אלמנט אחד מיותר. ביצועים מרשימים לצד עיצוב מינימליסטי אולטרה מודרני, חף ממניירות המתמקד בקו אסתטי מזוקק

התכנון המודרני הפך את המטבח ללב הפועם של כל בית פרטי. אם בעבר הוא היה סגור בחדר משלו, הרי שכיום, התכנון העכשווי, פתח את המטבח אל עבר הסלון והפך המשך טבעי שלו.
המטבח המודרני הוא מטבח רחב ידיים, מזמין להתארח בו ומאפשר להתנהל בו בנוחות. 
הרצון לשלב בין נוחות ובין איכות מגביה בכל פעם את הרף ומאתגר את מעצבי המוצר של מותגי האיכות ליצור מוצרים המשלבים את השניים.

מהדורת תנורי הבישול ALL BLACK מבית STEEL CUCINA טרפה את הקלפים של כל מי שמעריך את המראה האלגנטי, המתוחכם.
המהדורה המיוחדת, חפה מכל עומס, מתוחכמת בפשטותה, מציעה תנור בישול בעל איכות בלתי מתפשרת, קל וידידותי לשימוש. מדובר בתנור בישול ואפיה מקצועי המותאם באופן מושלם לבשלן הביתי. התנור העוצמתי מאובזר בקדמת הטכנולוגיה ומבטיח ביצועים מרשימים

מחווה לשחור

מהדורת תנורי הבישול ALL BLACK מגיעה בגוון שחור בלבד. שחור מהפנט, שגורם לעיניים לנוח עליו מבלי לרצות להזיזן ממקומן. שחור במראה מט מטאלי, בגימור משי ייחודי, הכולל את כל התנור, לרבות כפתורי ההפעלה. הציפוי השחור יוצר עדינות אלגנטית ומדגיש קו אולטרה מודרני. קשה להתעלם מהשיק האיטלקי שבא לידי ביטוי בכל חלק מחלקי התנור.
התנור השחור, הוא בבחינת פיס דקורטיבי, המשתלב היטב במטבחים בעלי קו עכשווי. לצד האבזור המוקפד, תנורי הסדרה מגיעים עם קולט אדים איכותי, במראה תואם.
הפשטות שמציג התנור השחור, היא גם התחכום והיופי שבו. כמו שמיכלאנג’לו העיד על עצמו כי הוא אינו מפסל, אלא בסך הכל חושף את מה שמחביא בתוכו הסלע, כך גם תנורי ALL BLACK – הנגיעות היחידות הן נגיעות מלאות משמעות. אין כפתור מיותר ואין כל רמיזה מתאמצת. מראה התנור חתום, מאופק, אינו מנסה להרשים ושומר בקנאות על פשטות מדויקת ומהודקת.

שיק איטלקי: שחור, מודרני ומתוחכם

 

כך תקבלו אותו

תנורי ALL BLACK מציעים חוויית משתמש המקפלת בתוכה נוחות, נגישות וביטחון באפייה איכותית, מקצועית ואחידה. התנורים מגיעים בשתי וורסיות – ברוחב 90 ס”מ וברוחב 100 ס”מ, בעלי תא כפול, והם מציעים כיריים גז או אינדוקציה, לבחירה. התנורים בעלי רגלים מתכווננות, דלת התנור בעלת זכוכית כפולה השומרת על דלת קרה בעת האפיה והם מאובזרים בטיימר אלקטרוני עם בקרת מגע.
תא האפיה מאובזר במגשי איכות ובאפשרויות הכנה מתקדמות כמו צליה , ולצד אלו, קיים אבזור נוסף אותו ניתן להוסיף לתנור, בהתאמה אישית

לצפייה בדגמים כנסו Enfasi All Black

.

.

 

 

 

 

 

דילוג לתוכן